• Ваш список
    Список закладок пуст
  • Ваш список
    “Список сравнения” пуст
(067) 615-49-19
Графік роботи:
пн–пт 9:00–18:00

Про компанію


Проект Apach, як незалежний бренд, що постачає ринку професійне обладнання для підприємств громадського харчування, з'явився відносно нещодавно. Його створення передував ретельний аналіз ринку попиту та пропозицій досвідченими маркетологами та розробка ними спільно з кваліфікованими інженерами стратегії діяльності. 

Під цим брендом планувалося постачати широкий асортимент обладнання, який повністю відповідає сучасним вимогам, що висуваються до продукції даного типу. Щоб реалізувати задумане спеціалісти протягом кількох років вивчали асортимент італійських виробників професійного кухонного обладнання, вибираючи ті товарні одиниці, які здатні максимально задовольнити запити споживачів, як за технічними характеристиками, так і за вартістю. 

Виконавши величезну роботу, ми готові представити своїм клієнтам найкраще обладнання для професійної кухні, виготовлене в Італії. Продукція, що постачається під торговою маркою Apach, характеризується найвищою якістю та продуктивністю. 

Ми поставляємо на ринок понад 250 моделей обладнання різного призначення:
Професійне обладнання торгової марки Apach має цілу низку незаперечних переваг, серед яких:
  • оптимальне співвідношення ціна/якість продукції;
  • добре налагоджена мережа сервісного обслуговування;
  • ефективна складська програма Apach, що передбачає постійну наявність на складі всіх видів обладнаннь, що виключає потребу в тривалому очікуванні поставок;
  • наявність необхідних запчастин та їх безперебійне постачання. 

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Нет просмотренных товаров
Добавить в закладки