• Ваш список
  Список закладок пуст
 • Ваш список
  “Список сравнения” пуст
(067) 615-49-19
Графік роботи:
пн–пт 9:00–18:00

УМОВИ ГАРАНТІЇ ТА ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ/ЗАМІНИ ОБЛАДНАННЯ

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!

Все обладнання, яке ми продаємо, офіційно завезене в Україну та має всі необхідні сертифікати якості. Фахівці  Apach готові докласти  максимум зусиль, щоб вирішити  будь-яку ситуацію, пов'язану з несправністю  обладнання Apach  , як протягом гарантійного терміну, так і в післягарантійний період експлуатації. Ви завжди можете розраховувати на якісну консультаційну  та сервісну підтримку.

На все  наше обладнання надано гарантію 12 місяців  з дня його покупки  або з дня його запуску, якщо він здійснювався нашими фахівцями.

Гарантійні зобов'язання з нашого боку підтверджуються гарантійним талоном та відвантажувальною накладною, яку Ви отримуєте за фактом відвантаження. Основними  документами, що надають Вам  право на гарантійне обслуговування, є гарантійний талон та акт виконаних робіт.

Гарантійний ремонт здійснюється:


 • у майстерні уповноваженого Сервісного центру за адресою м.Київ, пр. Леся Курбаса 2Г.  Доставка обладнання  до сервісного центру здійснюється силами Покупця та/або за його рахунок.
 • виклик спеціаліста сервісної служби по Києву та обласним центрам України    безкоштовно, за гарантійним  випадком.

Обладнання приймається в ремонт винятково в чистому вигляді!

Під гарантійним обслуговуванням розуміється зобов'язання  нас, як Продавця перед Покупцем щодо безкоштовного відновлення працездатності обладнання для усунення дефектів несправностей, не пов'язаних з порушенням Покупцем правил зберігання, монтажу, введення в експлуатацію обладнання.

Умови гарантійного обслуговування не передбачають проведення технічного обслуговування та профілактичних робіт (огляд, чищення, змащування, регулювання та налаштування тощо ). Такі роботи можуть бути виконані Продавцем для Покупця, при цьому вартість та строки виконання робіт будуть передбачені відповідною угодою.

Гарантійні зобов'язання НЕ розповсюджуються у випадку:

 • Невідповідності державним технічним стандартам та нормам параметрів живильних електромереж, електропроводки, водопостачання.
 • Відсутності перевірки на наявність зв'язку між заземлювачем та заземленими елементами обладнання
 • Порушення покупцем вимог до монтажу та підключення обладнання, викладених у технічній документації на виріб
 • Порушення умов експлуатації та обслуговування обладнання, викладених у Паспорті на виріб чи помилкових дій покупця або третіх осіб
 • Стороннє втручання або виконання ремонту не уповноваженим на те сервісним центром
 • Неправильне транспортування, пошкодження за допомогою удару або падіння.

 •  

  ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ ТОВАРУ

  ШАНОВНІ ПОКУПЦІ, ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

  Товар, який Ви придбаєте в нашому інтернет-магазині, відноситься до категорії технічно складних побутових товарів та підпадає під особливі правила регулювання умов повернення, а також гарантійного обслуговування та заміни, згідно із Законом України «Про захист прав споживачів». Технічно складний товар, на який встановлено гарантійний термін, належної якості (без недоліків) не підлягає поверненню або обміну протягом 14 днів або будь-якого іншого періоду.

  Від товару належної якості можна відмовитися будь-якої миті до його відправки покупцю. Після отримання, а також використання товару, якість якого відповідає заявленому, він не може бути повернений продавцю.

  Товар неналежної якості може бути повернутий продавцю з поверненням сплаченої суми за товар. Також клієнт може вимагати заміну товару чи виправлення недоліків. Неналежна якість товару має бути підтверджена документальним висновком про наявність недоліків або заводського браку від авторизованого сервісного центру з обслуговування обладнання ТМ АРАСН.

  Якщо прийнято рішення про повернення товару та повернення сплаченої суми, то вартість товару буде повернуто клієнту протягом 14 днів з моменту повернення і буде здійснюватися за тими ж реквізитами, з яких відбувалася оплата і тим же способом, яким сплачував клієнт.


Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Нет просмотренных товаров
Добавить в закладки