• Ваш список
  Список закладок пуст
 • Ваш список
  “Список сравнения” пуст
(067) 615-49-19
Графік роботи:
пн–пт 9:00–18:00

Посудомийні машини Apach для професійної кухні


Миття – трудомісткий процес, що вимагає дотримання цілого ряду правил санітарної гігієни. Професійні посудомийні машини здатні не тільки скоротити до мінімуму ручну працю в цьому процесі, а й виконати всі гігієнічні вимоги на найвищому рівні.

Переваги використання професійних посудомийних машин

Швидкість та якість миття будь-якого посуду, що використовується при приготуванні страв та обслуговуванні клієнтів – такий результат використання професійною кухнею спеціального обладнання для миття посуду.

Грамотний вибір професійної посудомийної машини забезпечить не тільки бездоганну чистоту столових приладів, а й:

 • суттєву економію, що досягається шляхом відмови від ручної праці;
 • якісне миття при мінімальній витраті миючих засобів та ополіскувачів;
 • економне витрачання енергоресурсів.

Посудомийні машини професійні: особливості класифікації обладнання

Мийне обладнання слід вибирати, виходячи із потреб підприємства з урахуванням перспектив його розвитку. Відповідно до завдань машини для миття посуду можна розділити на кілька основних категорій:

 • ПММ фронтального завантаження. Чудовий варіант для кафе та ресторанів з невеликою кількістю клієнтів. Представники цієї категорії: Apach AF 500 DD, Apach AF 501 DD та інші. Обладнання має компактні розміри і коштує відносно недорого. За принципом дії воно мало відрізняється від посудомийних агрегатів побутового призначення. Експлуатація машин передбачає виконання найпростіших дій. При цьому вони досить продуктивні – здатні промити за годину до 900 тарілок.
 • Машини тунельного типу. Працює за конвеєрним принципом, що сприяє безперебійній експлуатації обладнання протягом усієї робочої зміни. А його продуктивність становить до 2,5 тисячі предметів на годину. Брудне кухонне начиння завантажується на транспортну стрічку, звідки поставляються в мийну зону. Посуд, який видає машина на виході, повністю готовий до експлуатації – він не тільки чистий, а й сухий. Саме такі посудомийні машини рекомендують для їдалень великих підприємств громадського харчування, у тому числі санаторіїв, готелів тощо. Яскравий представник такого типу: Apach ARС 100.
 • Професійні посудомийні машини купольного типу. Зручне обладнання, що характеризується підвищеною продуктивністю. Столові прилади завантажуються в машину горизонтальним методом у спеціальні касетні кошики, що знаходяться у робочій камері. Устаткування оснащене куполоподібною кришкою, яка закривається герметично перед початком миття. Представник лінійки: Apach AС 800 DD.
 • Посудомийні машини спеціального призначення. Професійне кухонне обладнання цього типу може бути представлене моделями, які приводять у належний санітарний вигляд кухонний посуд (каструлі, казани, сковороди, котли, листи), а також підноси, пластикову тару і т.д. За один захід машина може промити кілька габаритних кухонних предметів. Наприклад, машина для миття котлів Apach AK901. Інший вид спеціального посудомийного обладнання – стаканомийні машини, які якісно, але дуже дбайливо миють келихи, фужери та інші вироби зі скла та крихких матеріалів. Йдеться про Apach AF 401.

Офіційний сайт компанії Apach пропонує посудомийне обладнання для виконання будь-яких завдань професійної кухні. Тут можна отримати професійну консультацію щодо вибору найбільш підходящої моделі та оформити замовлення на доставку товару до будь-якого регіону України.

Фронтальна посудомийна машина

На вигляд таке обладнання дуже схоже на побутові посудомийні машини. Але професійна посудомийна машина фронтального типу має набагато більші можливості. Вона може працювати безперервно протягом 5 годин. На миття та ополіскування завантаженого посуду йде не більше 6 хвилин. Завантаження посуду вертикальне. Нагрівання води здійснюється за допомогою вбудованого ТЕНу. Миття здійснюється за допомогою двох душів, вмонтованих у верхню та нижню частину мийної камери. Миючий засіб надходить у камеру через дозатор. Посудомийка підключається до мережі електропостачання, водопроводу та каналізації. Для оптимальної організації робочого простору поряд слід встановити мийку, де посуд очищатиметься від залишків їжі та стіл для сушіння чистого кухонного начиння. Їх можна купити у комплекті з машиною.

Ще одна важлива перевага, якою володіє професійна фронтальна посудомийна машина - економна витрата води. Обладнання стане справжньою знахідкою для фастфуду, бістро або кафе, які приймають невелику кількість відвідувачів.

Особливості промислової фронтальної посудомийної машини Як і будь-яке обладнання, машина даного типу має переваги та недоліки. Серед основних її переваг:

 • Компактність. Можливість встановлення у приміщенні невеликих розмірів.
 • Здатність працювати без перерви протягом тривалого часу.
 • Тривалий термін експлуатації.
 • Нетривалий робочий цикл (до 35 касет/год).
Але слід враховувати, що обладнання працює від мережі напругою 380 В. Ще одна особливість миючого обладнання даного типу – обмежений розмір посуду, який можна завантажити в машину, що змушує підбирати для кухонних потреб посуд приблизно однакових розмірів.

Віддати перевагу професійній посудомийній машині фронтального або іншого типу - серйозне рішення. Перед тим, як його прийняти, слід враховувати можливості підключення, продуктивність та інші характеристики обладнання.

Тунельні посудомийні машини

Якщо необхідно мити посуд у великих кількостях, слід звернути увагу на професійне обладнання для тунельного типу. Керуючись принципом роботи таких машин, їх часто називають конвеєрними. Агрегат є транспортною стрічкою, яка проходить через спеціальний тунель, де, власне, і здійснюється миття посуду.

Посудомийні тунельні машини досить габаритні, тому для їх встановлення потрібно досить просторе приміщення. Але вони відрізняються надзвичайно високої продуктивністю. За одну годину тунельна посудомийна машина готова якісно вимити до 8 тисяч одиниць кухонного начиння.

Як працює тунельна посудомийка, і на якій кухні буде доречним

Машина розрахована на швидке та якісне миття великої кількості посуду. Для цього посуд вантажиться в контейнер, який встановлюється на конвеєр, який постійно рухається. Контейнер перемістить посуд у робочу камеру, де він обробиться потужними потоками гарячої води з миючим засобом. З миючої камери посуд надійде у відсік для ополіскування, де мильний розчин буде змито потужним душем чистої води. Після цього чистий посуд надходить до сушильної камери, де обробляється потоками теплого повітря. Усі робочі процеси у машині контролюються за допомогою спеціальних датчиків.

Таким чином, посудомийна машина тунельного типу видає на виході не тільки чистий, а й сухий посуд, готовий до нового використання.

При встановленні машини слід враховувати напрямок, у якому рухається транспортна стрічка (у характеристиках пристрою є спеціальна вказівка – «ліва», «права»).

Тунельна посудомийна машина з сушінням – чудовий варіант для закладів з великою кількістю відвідувачів, а також великих столових санаторіях, будинках відпочинку, лікарнях і т.д., що характеризуються напливом відвідувачів у певний час. Обладнання забезпечить ефективну роботу ресторанів, готелів, їдалень великих навчальних закладів тощо.

Вибрати тунельну посудомийну машину можна в каталозі інтернет-магазину Apach, де можна знайти характеристики та ціну кожної моделі.

Стаканомийна посудомийна машина

Скляні вироби потребують особливого догляду. Крім того, що вони потребують дбайливого ставлення, через свою крихкість, вони ще можуть піддаватися вилуговування. Це явище властиво скляним виробам, які під впливом миючих засобів за високої температури трохи каламутніють. При частому миття, що властиво підприємствам громадського харчування, цей процес суттєво прискорюється.

Тому мити скло та кришталеві вироби у звичайній посудомийній машині – не найкраще рішення. Для цієї мети розроблені спеціальні скломиючі машини. Вони використовують щадний режим обробки, без високого тиску та високої температури води, з використанням м'яких миючих засобів. Для запобігання бою посуд надійно фіксується в касетах, а початок процесу забезпечується м'яким стартом. Завантаження посуду в стаканомийну машину зазвичай здійснюється фронтально.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Нет просмотренных товаров
Добавить в закладки